Blog Fotografa - www.koteras.art.pl Blog Fotografa - www.koteras.art.pl
 603 707 912
 info@markmedia.pl
 GG: 411738  
 Skype: markmedia.pl

Poniżej przedstawiam Państwu elementy mojej oferty w zakresie fotografii. Zapraszam do zapoznania się oraz obejrzenia portfolio każdej z dziedzin.

  FOTOGRAFIA ŚLUBNAFotografia Ślubna
Profesjonalne wykonanie reportażu ślubnego. Od momentu błogosławieństwa Pary Młodej, Ceremonii Ślubnej do Uroczystości Weselnej. W pełnym pakiecie jest także Sesja Plenerowa Ślubna, w miejscu i czasie dogodnym dla Nowożeńców.
Czytaj więcej...
  FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWAFotografia Okolicznościowa
Oferta dotyczy wszystkich uroczystości okolicznościowych. I Komunie Święte, Chrzty, Imprezy Jubileuszowe itp. Z tych wydarzeń wykonam dla Państwa fotoreportaż, przygotuję stosowny album oraz prezentację zdjęć na płycie DVD.
Czytaj więcej...
  FOTOGRAFIA PORTRETOWAFotografia Portretowa
Oferuję szeroki wachlarz usług w tej dziedzinie. Sesje portretowe w studio, w plenerze. Sesje do portfolio, dla agencji, pamiątkowe i okolicznościowe.
Czytaj więcej...
  FOTOGRAFIA STUDYJNAFotografia Studyjna
Profesjonalnie wyposażone Studio Fotograficzne, pozwala na wykonanie studyjnych sesji portretowych, rodzinnych, ślubnych i innych okolicznościowych. Garderoba, miejsce do wizażu, kącik wypoczynkowy są do Państwa dyspozycji.
Czytaj więcej...
  FOTOGRAFIA DZIECIĘCAFotografia Dziecięca
Moja firma od lat prowadzi obsługę fotograficzną w przedszkolach i szkołach. Wykonuję reportaże z wydarzeń, przedstawień, pasowań na przedszkolaka, ucznia. Rodzice swoich pociech mają później możliwość wyboru i nabycia zdjęć swoich pociech.
Czytaj więcej...
  REKLAMOWA PRODUKTOWAFotografia Reklamowa Produktowa
Realizuję zdjęcia na potrzeby reklam, publikacji, folderów reklamowych. Mobilne studio umożliwia na wykonanie szeregu zleceń u klientów lub jeśli zajdzie taka potrzeba u siebie w studio.
Czytaj więcej...
  FOTOGRAFIA SPORTOWAFotografia Sportowa Eventowa Koncertowa
Kolejnym punktem mojej oferty są reportaże z dziedzin sportu. Fotografowanie eventów, koncertów i innych przeróżnych wydarzeń. Piłka nożna, rajdy samochodowe, lekkoatletyka, koncerty muzyczne itp.
Czytaj więcej...

Dodano: 2010-05-10
 
Dodano: 2010-05-10
 
Dodano: 2010-05-10
 
Dodano: 2010-12-12
 
Dodano: 2010-12-12
 
Dodano: 2010-12-12
 
Dodano: 2010-12-12
 
 
Copyright © 2007-2011 Marek Koteras (markmedia.pl) - prawa autorskie do zdjęć zamieszczonych w serwisie są zastrzeżone.