Blog Fotografa - www.koteras.art.pl Blog Fotografa - www.koteras.art.pl
 603 707 912
 info@markmedia.pl
 GG: 411738  
 Skype: markmedia.pl

 
IV Targi Ślubne - Inowrocław 20.02.2011
Czwarta edycja Targów Ślubnych w Inowrocławiu odbyła się w niedzielę
20 lutego 2011. Profesjonalnie przygotowane stoiska, wysoki poziom materiałów reklamowych świadczą o tym, że wystawcy podchodzą poważnie do Targów. Wg mnie w tym roku było zauważalnie mniej zainteresowanych, choć odwiedzających wg sprzedanych biletów więcej niż w ubiegłym podczas poprzedniej edycji.
W tym miejscu dziękuję wszystkim odwiedzającym moje stoisko. Mam nadzieję, że moja oferta Fotografii Ślubnej przypadła Państwu do gustu.
Poniżej kilka ujęć z Gali, a szerszy fotoreportaż na moim blogu pod tym linkiem.

     
     
     
Zmiana lokalizacji studia
Z dniem 31.12.2010 studio mieszczące się w Janikowie, przy ulicy 1 Maja 6 zostaje zamknięte i w tym miejscu zlikwidowane. Studio mieściło się w tym miejscu równe 3 lata. O nowej lokalizacji powiadomię na stronach www. Zmiana lokalu podyktowana jest potrzebą większego i nowocześniejszego pomieszczenia.

Targi Ślubne - Łekno 15.03.2010
Łekno to mała miejscowość kilka km przed Wągrowcem (od strony Żnina). Wstęp dla klientów darmowy. Dwa pokazy sukien ślubnych, prezentacje zespołów i masa nagród do wylosowania. Małe zainteresowanie chyba spowodowane tym, że to była w tym miejscu pierwsza taka impreza, no i kilka km od dużego bądź co bądź miasta.

   

   III Targi Ślubne - Inowrocław 19.02.2009
Kolejne, trzecie już Targi Ślubne organizowane w Inowrocławiu za nami. W tym roku wystawiła sie rekordowa ilość firm, co niestety nie przełożyło się na rekordową ilość zainteresowanych i odwiedzających. Może nadchodzący niż demograficzny sprawił, że potencjalnych Par Młodych jest mniej, albo mniej Par Młodych decyduje się na większą obsługę swojego wesela… nie wiem…a może wina ceny biletów ( tak właśnie myślę) skutecznie odstraszyła odwiedzających. Moim zdaniem wstęp powinien być darmowy, gdyż my, wystawcy dostatecznie opłacamy swoje stoiska, których cena i tak wzrosła średnio o 50-70 % w stosunku do ubiegłego roku. Dobra! nie narzekajmy. Z mojej strony było oke. Zadbałem o stoisko, które z roku na rok rośnie:) można było obejrzeć kilka fotoksiążek, które cieszą się wzrastającą popularnością. Była okazja spotkać się z gronem znajomych z branży, klientów i innych osób. Odniosłem wrażenie, że spodobała się moja oferta, było zainteresowanie cenami. Jak najbardziej uważam tą imprezę za potrzebną, ale…właśnie… mam parę ale…. nie zjadłem zamówionego obiadu – nie było, bilety – 5zł są ZBĘDNE!, prowadzenie – powinien to robić ktoś do tego celu przygotowany, dostęp w sobotę do hali o NORMALNEJ porze, a nie o 23:00 ! i na plakacie powinny BYĆ WSZYSTKIE FIRMY wystawiające się, a nie fundujące nagrody. Zadbajmy wszyscy o profeske, i będziemy mieć naprawdę targi z wyższej półki w Inowrocławiu.

  
        II Targi Ślubne - Inowrocław 8.02.2009
Kolejne Targi Ślubne za nami. Wypada mi podziękować wszystkim którzy odwiedzili moje stoisko, obejrzeli moją ekspozycję i zapoznali się z ofertą fotografii ślubnej. Mam nadzieję, że skorzystają Państwo z moich usług.
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
Poniżej kilka ujęć mojego stoiska...

  
  


Od kilku dni dostępny jest serwis z fotografią ślubną, którą z zamiłowaniem wykonuję. Jest to właściwie NASZA wspólna praca, moja i Młodych Par które mam okazję fotografować. Zapraszam do oglądania i zapoznania się z moją ofertą zdjęć ślubnych.

www.slub.markmedia.pl
Zapraszam do odwiedzin mojego foto-bloga, na którym publikuję zdjęcia, piszę o fotografii, o sprzęcie, o plenerach o wszystkim co związane jest ze mną poprzez fotografię którą robię, uprawiam, tworzę i realizuję :)

www.koteras.art.pl
I Targi Ślubne - Inowrocław 7.06.2008
Chciałbym podziękować wszystkim którzy odwiedzili moje stoisko na I Targach Ślubnych - Inowrocław 2008. Mam nadzieję, że zaprezentowana przeze mnie fotografia trafiła w Państwa gust oraz wywołała pozytywne emocje i nastawienie do tego typu zdjęć plenerowych.

Poniżej krótki fotoreportaż z targów. Pozdrawiam i zapraszam - Marek Koteras

                       


Dodano: 2010-05-10
 
Dodano: 2010-05-10
 
Dodano: 2010-05-10
 
Dodano: 2010-12-12
 
Dodano: 2010-12-12
 
Dodano: 2010-12-12
 
Dodano: 2010-12-12
 
 
Copyright © 2007-2011 Marek Koteras (markmedia.pl) - prawa autorskie do zdjęć zamieszczonych w serwisie są zastrzeżone.